درب دوجداره uPVC بوتیا

نصب درب upvc در کنار پنجره دوجداره علاوه بر افزایش زیبایی محیط، مزایای بی‌شماری برای شما دارد. استفاده از درب upvc در ساختمان‌های مدرن و نوساز رایج شده است. یو پی وی سی یکی از مشتقات نفتی محسوب می‌شود که از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است. تمام درب‌ها و پنجره‌هایی که آن‌ها را به نام دوجداره می‌شناسیم از این ماده بهره‌مند هستند. در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی درب دوجداره upvc، به سایر جوانب آن از جمله کاربرد، انواع، نکات مهم در هنگام خرید درب یو پی وی سی و عوامل موثر بر قیمت را مورد بررسی قرار دهیم.


در دوجداره لولایی

این دسته از درهای دوجداره شامل انواع در های سیستم لولایی نظیر در بالکنی، در سوئیچ خور (در ورودی)، در فولکس واگنی، در بدون پاخور و … بر روی محور افقی یا عمودی پنجره چرخش دارند و با کاربری های مختلف جهت استفاده در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این درها نیز همانند پنجره دوجداره upvc سیستم لولایی دارای بالاترین سطح عایق بندی در بین انواع درهای دوجداره یو‌پی‌‌وی‌سی می‌باشند.

در دوجداره کشویی

در دوجداره کشویی

این دسته نیز همانند پنجره دوجداره کشویی شامل انواع تک لنگه بازشو، دو لنگه بازشو و … با همان ویژگی‌ها و مشخصات فنی می باشد. ضمن اینکه قابلیت نصب یراق آلات سوئیچ خور را نیز برای تولید در ورودی دارد.

درب دوجداره upvc چیست؟

حتما تا به حال نام درب upvc را شنیده اید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که از پروفیل upvc فقط برای ساخت انواع پنجره دوجداره استفاده می‌شود. در حالی که امروزه تولید درب upvc نیز رواج پیدا کرده و می‌توان به منظور زیبایی و تکامل دیزاین داخلی، آن را در کنار پنجره دوجداره نصب کرد. ابعاد درب یو پی وی سی همانند درب‌های قدیمی و آهنی است اما میزان مقاومت آن بسیار بیشتر است و تنوع در رنگ و طرح آن نیز مثال زدنی می‌باشد.

از مهم‌ترین مزایای درب‌های upvc ایجاد امنیت در محیط زندگی و محل کار است. آن‌ها عایق حرارتی هستند و می‌توانند با جلوگیری از ورود و خروج هوای گرم و سرد، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی شوند. به همین دلیل در فصل زمستان هوای درون خانه گرم و در فصل تابستان نیز سرد باقی می‌ماند. استفاده از پنجره و انواع درب دوجداره مانند درب لولایی، درب کشویی و در فولکس واگنی می‌تواند تا ۴۰ ٪ از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند. این درب‌ها به دلیل ساختاری که دارند در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی‌شوند و حشرات موذی مانند موریانه در بافت آن نفوذ نمی‌کند.

Read more

ارتباط با بوتیا صنعت
ارسال از طریق واتساپ