نحوه عملکرد محصولات

پنجره دو لنگه بازشو با وادار متحرک (بازشو فرانسوی)

این پنجره دوجداره دارای دو لنگه بازشو با وادار متحرک می باشد یک لنگه بصورت دوحالت بازشو و لنگه دیگر بصورت بازشو چرخشی (دورانی) باز و بسته میشود.

.

پنجره اول مورب بازشو (TILT FIRST) با قاب بازسازی

قاب این پنجره از نوع قاب بازسازی و مناسب جهت انجام پروژه های تعویضی می باشد تا قسمتهای باقی مانده از پنجره های قبلی در صورت باقی ماندن پوشش داده شود.


پنجره تک حالته (با دستگیره هتلی)

کاربرد این نوع از پنجره در امکان عمومی نظیر هتل ها، مدارس و بیمارستان ها بوده که امکان باز و بسته کردن پنجره ها برای عموم امکان پذیر نیست و همه پنجره ها با یک دستگیره که در اختیار مسئول مربوطه قرار دارد باز و بسته میشود

.

پنجره دوجداره uPVC دو حالته آسان بازشو (Comfort)

این نوع بازشو (آسان بازشو – Comfort) مناسب جهت استفاده در محل هایی می باشد که امکان دسترسی به ضلع عمودی بازشو دشوار بوده و با قرارگرفتن دستگیره روی ضلع پایینی بازشو دستگیره جهت باز و بسته کردن پنجره به آسانی در دسترس می باشد.


پنجره دو لنگه بازشو با وادار ثابت

این پنجره دارای دو لنگه بازشو با وادار ثابت می باشد.

هر دو بازشو دارای بازشو دو حالته می باشد.

هر لنگه بازشو بطور مستقل باز و بسته میشود.

.

پنجره تک حالته با قفل نگهدارنده (Stoper)

پروفیل این پنجره مناسب جهت پروژه های انبوه سازی و با توجه به رعایت استانداردهای کیفی محصول کاملا مقرون به صرفه می باشد. بازشو این پنجره بصورت تک حالت بازشو می باشد.


.

در فولکس واگنی (TILT & SLIDE DOOR)

این در و یا پنجره هایی با این بازشو مناسب جهت مکانهایی می باشد که علاوه بر نیاز به بازشو با عایق بندی کامل امکان استفاده از در و پنجره ها با بازشو گردشی (TURN) فراهم نمی باشد. این بازشو با حرکت بر روی ریل مخصوص بصورت کشویی و با کمترین فضای اشغال شده خارج از پنجره باز و بسته میشود.

.

در بالکنی (Balcony Door)

کاربری این محصول جهت درهای بالکن و تراس ساختمان می باشد که نیاز به قفل کردن آن نمی باشد و پس از خارج شدن بوسیله آهنربایی که روی بازشو نصب میشود در بسته شده و برای ورود مجدد به ساختمان با فشار اندک باز شده و پس از آن با چرخاندن دستگیره در بسته خواهد شد.


در بیرون بازشو 

این در مناسب مکانهایی است که امکان بازشو به سمت داخل ساختمان فراهم نمی باشد و جهت رفع این مشکل از پروفیل های بیرون بازشو جهت این امر استفاده میشود. جهت حفظ امنیت در بیرون بازشو از لولای مخفی استفاده شده است.

.

در بدون پاخور (Threshold Door)

این نوع بازشو “در” مناسب جهت محل های پر تردد است که برای جلوگیری از مشکلات قاب پایین در رفت و آمد و عبور و مرور افراد و وسایل بکار گرفته میشود. عایق بندی بخش پایین قاب این “در” بصورت کامل انجام میشود و گرد و غبار و آب به داخل نفوذ نخواهد کرد.


پنجره کشویی دو ریل

سری دو ریل از پنجره دوجداره کشویی رایج ترین نوع از در و پنجره های کشویی می باشد که در مواردی که نیاز به بازشوهای بیشتری در قاب پنجره باشد از این سری استفاده میشود و قابلیت اجرا انواع حالتهای در و پنجره های کشویی را دارا می باشد.

.

در کشویی تک ریل

پروفیل این “در” از پروفیل های سری تک ریل کشویی می باشد و به لحاظ عایق بندی بالاترین میزان عایق بندی را در بین انواع در و پنجره های کشویی را دارد. در بخش ثابت این سری از پنجره ها شیشه بر روی قاب پنجره با عایق بندی کامل نصب میشود و امکان ورود گرد و غبار، نفوذ آب و تبادل حرارتی به حداقل ممکن کاهش می یابد.


پنجره دو لنگه بازشو با وادار متحرک (بازشو فرانسوی)

این پنجره دوجداره دارای دو لنگه بازشو با وادار متحرک می باشد یک لنگه بصورت دوحالت بازشو و لنگه دیگر بصورت بازشو چرخشی (دورانی) باز و بسته میشود.

.

در دوجداره آکاردئونی

این نوع از باشو مناسب جهت در و پنجره های با ابعاد بزرگ می باشد که این امکان را میدهد با باز کردن تمام لنگه های آن بطور کامل به فضای خارج دسترسی داشته باشیم و ضمن استفاده از تمام فضای باشوی در یا پنجره حداقل فضای ممکن را اشغال میکند.

ارتباط با بوتیا صنعت
ارسال از طریق واتساپ