شاخص های گواهینامه فنی پروفیل یو پی وی سی بوتیا

یکی از مباحث مهم صنعتی‌سازی ساختمان، استفاده از مصالح با کیفیت و با دوام است. دارا بودن گواهینامه‌های فنی یکی از راه‌های مطمئن برای بررسی کیفیت انواع مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی می باشد. همچنین ابزاری اطمینان بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان به شمار می‌آید، تا از این طریق، علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی خوبی برای مصرف کنندگان محصولات ساختمانی باشد.

گواهینامه فنی مدرکی است که بر اساس آن، ویژگی‌های یک فرآورده ساختمانی را با الزامات استانداردهای ملی، مقررات ملی ساختمان و دستورالعمل‌های تدوین شده مرتبط در طی یک دوره زمانی، تائید می‌‌نماید. گواهینامه فنی سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که منحصراً از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صادر می‌شود و نشان دهنده تطابق عملکرد و کیفیت مواد‌، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است.

 

مجتمع بوتیا صنعت بعنوان اولین تولید کننده پروفیل در و پنجره یو پی وی سی افتخار دارد که محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت و رعایت حداکثر شاخص های استانداردهای مربوط به تولید پروفیل در و پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در صورت موفقیت محصول در گذراندن آزمونهای کیفی این شاخص ها در گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی درج می گردد. مصرف کنندگان محترم میتوانند با مقایسه گواهینامه های فنی صادر شده شرکت های تولید کننده از درجه کیفی محصول اطلاعات کامل تری بدست آورده و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به انتخاب آن اقدام کنند.

با توجه به تنوع شرایط آب و هوایی کشورمان ایران فرمولاسیون پروفیل های در و پنجره تولیدی مجتمع بوتیا صنعت مطابق با سخت ترین شرایط آب و هوایی کشور تهیه و با استفاده از مواد اولیه دست اول، کلاس VM (عدم استفاده از مواد بازیافتی) و با ضخامت دیواره خارجی در کلاس A (ضخامت بیش از ۸/۲ میلیمتر) و مقاومت در برابر برخورد ناشی از سقوط وزنه در دمای پایین، کلاس II (حداکثر ارتفاع) پروفیلی در کلاس برترین پروفیل های روز دنیا تولید و به بازار مصرف عرضه می نماید.

 

لذا با توجه به اینکه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بر اساس آزمون هایی که بر روی محصول صورت میگرید اقدام به صدور گواهینامه فنی می نماید لازم است که مصرف کنندگان محترم به موارد ذکر شده در گواهینامه و سطح کیفی آن جهت انتخاب محصول برتر دقت لازم را داشته باشند.

 

منبع: مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
نویسنده: مجتمع بوتیا صنعت

دسته بندی: مقالات

مقالات مشابه

نظرات کاربران

ارتباط با بوتیا صنعت
ارسال از طریق واتساپ